Screenshot 11

Chińska wróżba z ciasteczka mówi jasno: "Za oknem zimno, pada i wieje, ubierz się odpowiednio, abyś swej wycieczki rowerowej nie żałował i domowników kaszlem nie straszył". Dalekowschodnim poradom nie zawsze ufamy, ale słowiański rozsądek nakazał nam wybór holenderskiej odzieży sportowej, godnej ułańskiej fantazji redaktorów Team29er. Rozpoczynamy długodystansowe użytkowanie kurtek Rogelli.

Team29er

Słowo Rogelli, patrząc przez pryzmat kulinarnych specjałów, ma w sobie więcej z włoskiej pizzy niż z holenderskiego stamppotu, niemniej jednak to właśnie Holandia jest kolebką jednej z bardziej cenionych marek odzieżowych na rynku rowerowym. Firma Rogelli została założona w 1975 roku przez kolarza Rini Wagtmansa, który po zakończeniu kariery, wykorzystując swoje wieloletnie zawodnicze doświadczenie, zaczął jako pierwszy wykorzystywać do produkcji odzieży innowacyjny jak na tamte czasy, lekki i przewiewny materiał poliestrowy. W ofercie znajdziemy produkty z każdej półki cenowej, począwszy od ekonomicznych rozwiązań a skończywszy na produktach klasy premium. Bez względu na cenę, wszystkie cechuje staranność wykonania oraz funkcjonalność, a przede wszystkim dobór tkanin o możliwie najlepszych parametrach.

Bla, bla, bla.... prawda, że powyższy tekst wieje oklepaną reklamową gadką na kilometr? No właśnie. Dlatego wykorzystując panującą za oknem zimowo wiosenną aurę przystępujemy niezwłocznie do testów, aby sprawdzić ile w tych zapewnieniach jest prawdy. Zaczynamy od górnej części ciała. Wypiętą pierś kolegów z teamu chronić przed zimnem, wiatrem i wilgocią, będą:

  • Mocno ocieplana kurtka zimowa Rogelli ATTQ
  • Zimowa kurtka rowerowa z syntetycznym pierzem Rogelli WADDED 2.0
  • Ultralekka kurtka rowerowa Rogelli CADENCE bez ocieplenia
  • Lekka kurtka softshell Rogelli RADIUS z oddychającymi panelami na lekką zimę
  • Ocieplana koszulka rowerowa Rogelli ESSENTIAL z długim rękawem
  • Lekka kurtka softshell Rogelli RADIUS z oddychającymi panelami na lekką zimę
  • Ultralekka kurtka przeciwdeszczowa na rower Rogelli EMERGENCY
  • Mocno ocieplona kurtka zimowa Rogelli FREEZE

Rogelli, test odzieży rowerowej, kurtki rowerowe ocieplane, kurtki rowerowe na zimę, rowerowa kurtka na wiosnę, jaka odzież na rower?

 

Screenshot 9

Screenshot 40

Każdy miłośnik jednośladów znajdzie coś dla siebie. Zarówno ten wycieniowany jak i ten z brzuszkiem w rozmiarze 7XL, dlatego już teraz zachęcamy do obserwowania naszych profili w social mediach oraz strony www, na których będziemy Was informować o naszych wrażeniach z użytkowania kurtek Rogelli.

 

Dla radości z ruchu #enjoythedistance

 

Screenshot 3d