3

Jazda zimą staje się coraz bardziej popularna, diabeł nie taki straszny jak go malują. Spora w tym zasługa nowoczesnej odzieży, dzięki której można się poczuć komfortowo nawet przy ujemnych temperaturach. Dzięki firmie AM Cycling, mam okazję testować kurtki, bluzy i spodnie przeznaczone na trudne warunki atmosferyczne. .

Maciej Paterak

 Ponieważ właśnie teraz miałem zaliczyć pierwsze wyzwanie w tym roku, 200 km dla WOŚP, od razu ciuchy przeszły mocny chrzest bojowy. Spędziłem na dworze ok 10 godzin przy temperaturze oscylującej w granicach -4 do -6 st.C i naprawdę nie zmarzłem! No może jedynie moje stopy, bo jeżdżę w letnich butach. Odzież z logiem AM Cycling zdała egzamin celująco! Zwłaszcza zaskoczyły mnie spodnie, które są najcieplejszymi jakie kiedykolwiek miałem okazje założyć. 

test odzieży rowerowej, spodnie rowerowe ocieplane, jak ubrać się na rower zimą?

1

odzież na ultramaraton rowerowy, kurtki rowerowe, producent odzieży rowerowej

Oprócz ochrony przed warunkami atmosferycznymi, ubrania oferują też praktyczne duże kieszenie, do których bez problemu upchałem sporo ekwipunku, np. kamerę sportową ze sporym kijem i osprzętem, w następnej batoniki i jeszcze trochę szpargałów, które zazwyczaj wożę w sakwach. Dodam, że również spodnie mają spore kieszenie, których jednak tym razem nie wykorzystałem. 

Jak na razie trudno mi się do czegoś przyczepić, odzież z AM Cycling zdaje egzamin. Test trwa dalej, pogoda sprzyja... ;) Wkrótce więcej bardziej szczegółowych opisów poszczególnych produktów. Będą testowane nie tylko na rowerze... 

 am cycking odziez rowerowa bikepacking sklep